Wykonujemy kompletne malarnie wraz z urządzenia przygotowania powierzchni oraz poszczególne urządzenia wyposażenia malarni takie jak: kabiny, piece, suszarki, wanny do przygotowania powierzchni, agregaty natryskowe, transport technologiczny.

Projektujemy i produkujemy urządzenia w następujących grupach:

1. Malarnie proszkowe i ciekłe

Produkujemy urządzenia do usuwania powłok lakierniczych metodą termiczną (piece do pirolizy) oraz myjnie (automatyczne, półautomatyczne, specjalne) do zmywania pozostałości popiołu po procesie pirolizy.

2. Urządzenia do usuwania powłok metodą termiczną (piece do pirolizy)

Produkujemy suszarki o różnym przeznaczeniu m.in.. do suszenia farb rozpuszczalnikowych, lakierów elektroizolacyjnych, materiałów izolacyjnych, wyrobów z tworzyw sztucznych, tarcz ściernych itp..

3. Suszarki

Wykonujemy kabino suszarki do renowacyjnego malowania pojazdów przeznaczone dla warsztatów blacharsko-lakierniczych jak również do malowania elementów wielkogabarytowych.

4. Kabino suszarki

W ofercie znajduje się: transport podwieszony o ruchu ciągłym i taktowym, transport ręczny (podwieszony z wózkami przepychanymi ręcznie), manipulatory wannowe oraz wszelkiego rodzaju wózki technologiczne.

5. Transport technologiczny

Wykonujemy oczyszczarki strumieniowo ścierne, urządzenia do oczyszczania powietrza metodą termiczną i katalityczną, adsorbery do pochłaniania zanieczyszczeń gazowych, filtry do zanieczyszczeń mechanicznych, wentylacje pomieszczeń, układy sterowania urządzeń technologicznych itp..

6. Oczyszczarki strumieniowo ścierne i inne urządzenia

Oferta

Tel./fax.: (043) 843 06 65

E-mail: ekotech.wielun@neostrada.pl

E-mail: info@ekotech.wielun.pl